Svajoji apie skrydžio laisvę? Apie piršlybas pakilus virš žemės? Žvilgsnį į Lietuvą iš paukščio skrydžio? Linki pakylėjimo artimam žmogui? Bendradarbiui? Šventės ore savo kolektyvui? Patirk malonumą skrisdamas karšto oro balionu, pakibus tarp žemės ir dangaus!   

   Nekantriai lauktas ar svajotas Jūsų skrydis oro balionu prasidės nuo oro baliono paruošimo skrydžiui ir,  jei tik Jūs panorėsite, galėsite patys (su komandos pagalba) paruošti balioną skrydžiui, susipažinti su karšto oro baliono valdymu, supakuoti balioną bei pasidalinti įspūdžiais.

     Balionui kylant ar leidžiantis nėra nemalonių pojūčių, kurie paprastai patiriami kylant ar leidžiantis lėktuvui. Dažnas pagalvoja, kad "pakilus aukštai bus labai šalta" - nurimkite, skrydžio metu oro temperatūra (maksimaliame leidžiamo pakilimo aukštyje)  pakinta maksimaliai 5-7 laipsniais nei būnant ant žemės. Apranga: laisvalaikio, viršutinė dalis ilgomis rankovėmis ( ne sintetinio audinio), avalynė - uždara, žemakulnė. Oro balionai skrenda tuo metu pučiančio vėjo greičiu ir kryptimi. Todėl, kartais pakilus iš starto vietos negalime pakreipti "vairavirvės" ir nulėkti virš pageidaujamo objekto. Skrydžio trukmė: maždaug valanda, bendra skrydžio programa užtrunka apie  2,5 – 3  valandas.  Po skrydžio suteikiame „titulą“ bei patvirtiname dokumentu.

 Šiek tiek instrukcijų: 

* DRAUDŽIAMA rūkyti skrendant oro baliono krepšyje;

* lipkite ir išlipkite iš baliono krepšio tik pilotui leidus;

* nesilaikykite už kupolo virvių bei dujomis pripildytų žarnų.

   Rekomenduojame paruošti fotoaparatuose ar kamerose daug vietos naujiems kadrams bei pakrauti akumuliatorius. Ir nevėluokite į skrydį :)


 
Parašykite
Paskambinkite
Apie
Instagram